Yardım - SSS TruckScout24.biz.tr

Yardım (SSS)

TruckScout24 is the leading online marketplace for commercial vehicles in Europe. Over 120.000 offers from more than 4.500 sellers are currently online. As a potential customer you can send an inquiry to the seller free of charge and without registration or contact the seller directly by telephone.
As a buyer, you will find 120.000 Ticari araçlar of all categories on the marketplace. A purchase inquiry is free of charge for you and without obligation. İlgili satıcı genellikle en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. A potential transaction is not conducted through our marketplace and we do not receive any commission.
Google araması gibi ekranın üst kısmındaki arama çubuğunu kullanın. Aradığınız makine veya aracın adını yazın ve Enter tuşuna basın veya büyütece tıklayın. Arama sonuçları listesinde, arama sorgunuzla eşleşen tüm ilgili reklamları bulacaksınız. Ayrıntıları görüntülemek ve bir talep göndermek için istediğiniz teklife tıklayın. You also have the option of searching in the individual categories.
E-posta yoluyla doğrudan sağlayıcıya bir talep gönderebilirsiniz. Bunun için ilanın sağ tarafındaki gri talep formunu veya gri renkli Sağlayıcı ile iletişime geçin düğmesini (sol altta) kullanmanız yeterlidir. Telefon numarasını da talep formunun altında bulabilirsiniz. Tedarikçinin adına tıklarsanız, potansiyel iş ortağınız hakkında daha fazla bilgi içeren tüccar profili (varsa) açılır.
Bir mesaj kolayca kaybolabilir veya diğer kişinin spam klasörüne düşebilir. Lütfen sağlayıcıyla tekrar iletişime geçin - gerekirse telefon veya faks gibi başka bir yolla. Bizler sadece ilanda yayınlanan verilere sahibiz.
Via the dealers search you can display individual dealers. Bunu yapmak için sol üstteki arama satırını kullanın veya bir kategoriyi arayarak sağlayıcılara tıklayın.
Veri koruma bizim için en önemli önceliktir. Veri hırsızlığını önlemek için filigran ve/veya kod bu nedenle metne girilir.
Sellers must adhere to our marketplace rules when creating listings. Buna, örneğin satılan araçların derhal iptal edilmesi veya durdurulması da dahildir. You can use the button "Report listing" in the respective listing to send us a message if a listing violates our marketplace rules and e.g. has already been sold.
Please contact us immediately so that we can check the case and take further steps. If a listing violates our marketplace rules, you can also forward your complaint to us via the button "Report listing" in the respective listing.
The TruckScout24 trust seal gives you the opportunity to see at a glance whether you are dealing with a trustworthy seller. Herhangi bir olumsuz özellik içermemesi gereken bir kredi raporu hazırlamadan önce, tüccarın ticaret ruhsatını veya ticaret sicilinden alınan özeti ve posta adresini kontrol eder, banka bilgilerini ve telefonla ulaşılabilirliğini doğrularız. Ayrıca satıcı hakkında herhangi bir şikayetimiz olmamalıdır.
Captcha olarak adlandırılan bu yöntem sayesinde, otomatik olarak istek gönderen bir robot olmadığınızdan emin olabiliriz. Bu şekilde, yatırımcılarımızı spam mesajlardan ve tamamen dolup taşan bir e-posta gelen kutusundan koruyoruz.
TruckScout24 is the leading online marketplace for commercial vehicles in Europe. Over 120.000 used and new vehicles are offered on the more than 20 international portals. The more than 4 million website visitors per month can send a mail inquiry to the dealers or contact them directly by phone.
No, TruckScout24 does not buy or sell any vehicles itself. TruckScout24 is an Internet company and operator of the online marketplace on which more than 4.500 sellers currently offer their vehicles.
Over 4 million relevant and highly interested visitors visit TruckScout24 every month. Reklamınızla tam olarak ilginizi çeken hedef kitleye ulaşacaksınız. Potansiyel bir alıcı sizinle doğrudan telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçebilir. Nowhere else will you sell Araçlar faster, easier and more profitably.
Hayır! Hayır! Bir sağlayıcı olarak, yalnızca reklamlarınız için ödeme yaparsınız. Pazar yeri alıcılar ve ilgili taraflar için tamamen ücretsizdir.
Bayi tarifeleri araç satıcılarına yöneliktir ve veri içe aktarma gibi ek kolaylık işlevleri sunar. Tek seferlik satıcı hesaplarımız bayiler için değil, münferit araçları hızlı bir şekilde satmak isteyen şirketler ve özel şahıslar için tasarlanmıştır.
No! All listings published on TruckScout24.com are automatically displayed free of charge on the more than 20 country versions of our international marketplace worldwide.
İlanınızı girerken birkaç dilde bilgi verebilirsiniz. Bunu manuel olarak yapmazsanız, teklifiniz makine tarafından otomatik olarak çevrilecektir. Ne yazık ki, burada küçük bir hata oranı göz ardı edilemez.
Please follow our marketplace rules when creating your listing.
İlgili kişi size "istek gönder" formu üzerinden bir e-posta gönderebilir veya oradaki telefon ve faks numaranız sayesinde sizinle iletişime geçebilir. Tek seferlik özel satıcılar isterlerse telefon numaralarını gizleyebilirler.
When entering your listings, dealers can choose a publication period between 1-12 months. Sizin tarafınızdan seçilen sürenin sona ermesinin ardından, reklamlar otomatik olarak veritabanımızdan kaldırılır. Ancak, süresi dolmadan önce reklamları yenileme seçeneğiniz vardır. Bir reklam kapatılmadan on gün önce sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Tek seferlik satıcıların reklamları silinene kadar çevrimiçi kalır.
The listings of one-time sellers appear with a time delay of 24 hours on our marketplace. Bu süre zarfında teklifler tarafımızdan kontrol edilir ve yalnızca kayıtlı bayilere satışa sunulur. Bu nedenle, teklifiniz henüz platformlarımızda çevrimiçi olmasa bile, aracınız için ilk satın alma tekliflerini zaten alacaksınız. After 24 hours your listing will be regularly displayed on our marketplace.
Tüm ilanlar etkinleştirilmeden önce tarafımızdan kontrol edilir. This can take up to 24 hours.
Analizler, tekliflerinizi ayrıntılı olarak açıklarsanız, potansiyel alıcılardan daha fazla talep alacağınızı göstermektedir. Örneğin, resim, teknik detay, yapım yılı, konum ve durum içeren ilanlar genellikle eksik bilgi içeren ilanlara göre daha fazla talep edilmektedir.
For retailers: With the TruckScout24 trust seal and an informative retailer profile, you can significantly increase inquiries and sales.
Bunu yapmak için oturum açmış olmanız gerekir. If this is not the case, please click on "Menu", "Login" and log in with your access data. Doğrudan kullanıcı hesabınıza yönlendirileceksiniz. Now use the green button "+ Listing" at the top of the screen. Now you can easily edit listings by clicking on the adjacent buttons "Show", "Change", "Pause", "Delete", "Extend" or view the respective "Statistics". You can also activate, pause or extend all listings at the same time via the menu item "Changes to all listings". Especially dealers with many listings can easily find their ads using the „Quick Search“ or „Power Search“. By clicking on "More" in the line "Sort" you can also sort all listings according to certain parameters.
Please clear your browser cache. İlanı tekrar çağırdığınızda, size güncel fotoğraflar gösterilmelidir.
The number with listings in search results represents the number of times your listings have been displayed in the search results. Direct advertising shows the number of times your listings have been visited. The Sales Inquiries counter measures the number of requests emailed to you.
Bir perakendeci tarifesi rezerve ettiğiniz anda, veri aktarımı için tüm seçenekler tarifenize dahil edilir (manuel Excel aktarımı, otomatik CSV aktarımı ve gerçek zamanlı API). İthalat ile reklamlarınızı sistemimize ekleyebilir ve otomatik olarak güncel tutabilirsiniz. Further information can be found in your user account. For technical questions about the import function, please contact our customer support.
With the TruckScout24 trust seal we certify trustworthy dealers. Böylece dünyanın her yerinden potansiyel alıcılar, hangi satıcıların tarafımızdan kontrol edildiğini ilk bakışta görebilirler. Bir tüccar olarak, alıcı güveninden, artan listelerden, taleplerden ve satışlardan faydalanırsınız.
As a registered customer, you can recover your password here.
Kaydınızdan sonra genellikle bizden e-posta yoluyla bir fatura alacaksınız. Fatura banka havalesi, kredi kartı ödemesi veya PayPal aracılığıyla ödenir. We also offer direct debit mandate.
Please send us your cancellation in writing by fax or mail to: Contact.
E-postalar da işleme konmaktadır - bu yol üzerinden sözleşmenizi fes edecekseniz, onay e-postası alıp almadığınıza dikkat edin!
Please contact us immediately so that we can check the case and take further steps. Should a listing violate our marketplace rules you can also forward your complaint to us via the “Report“ button in the respective listing.
Veri koruma bizim için en önemli önceliktir. Veri hırsızlığını önlemek için filigran ve/veya kod bu nedenle metne girilir.
Destek ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. You can reach support at +49 201 8589 5500 or by e-mail at info@truckscout24.com .