Pazar yeri kuralları - TruckScout24.biz.tr

Pazar Yeri Kuralları

Sadece somut teklifler

Veri tabanına sadece somut teklifler girin. Ne yazık ki, sadece "her tür xy araç" gibi sloganlardan oluşan reklamlar etkinleştirilemez. İlan başına ya belirli bir araç ya da birkaç araçtan oluşan sabit bir paket sunulmalıdır. Bir araç paketi, reklam metninde ilgili araçların açık bir şekilde tanımlanmasını gerektirir. Ancak deneyimler, münferit araç ilanlarının araç paketlerinden çok daha fazla ilgi çektiğini göstermiştir.

İlanlar her zaman anlaşılır bir teknik açıklama içermelidir

TruckScout24 adresindeki reklamlarınıza anlamlı bir açıklama ekleyin. Teknik veri içermeyen reklamlar bizde mümkün değildir.

İsimsiz veya kutu numaralı reklamlar mümkün değildir

Satıcı profilinize tam adınızı ve adresinizi ekleyin. Anonim reklamlar maalesef bizde mümkün değil. Tek seferlik özel satıcılar isterlerse sokak ve ev numaralarını gizleyebilirler.

İlan metninde telefon/faks numarası veya e-posta adresi bulunmamalıdır.

Reklamlar telefon numarası, faks numarası, cep telefonu numarası ve e-posta adresi içermemelidir. İletişim bilgileriniz müşteri hesabınızdan otomatik olarak oluşturulur ve bitmiş reklamda da görüntülenir. Bu nedenle, iletişim bilgilerinizi ilan metnine girmeniz gerekli değildir.

Reklamlarda internet adresi yok

Reklamlarınızın açıklama ve görselleri herhangi bir internet adresi içermemelidir.

Diğer reklamlara referans yok

Reklamlar, bir sağlayıcının diğer reklamlarına herhangi bir referans içeremez. Ayrıca, sağlayıcının çevrimiçi mağazalarına ve diğer ticaret veya açık artırma platformlarına atıfta bulunulmasına izin verilmez.

Seri ilan olarak verilen araçlar bir açık artırmanın parçası olmayabilir.

Satılan ürünleri silme

Lütfen satılan ürünleri hemen silin veya duraklatın. Veri tabanımızı her zaman güncel tutmaya çalışıyoruz. Bu nedenle, araba paylaşımları AGB tarafından oldukça hoş karşılanmaz veya yasaklanır.

Reklam silindikten sonra yeni yükleme yok

Haksız bir ticari uygulama teşkil ettiği için önceden silinmiş ilanları anında yeniden yüklemeye izin verilmez.

Araç görüntüsü olarak veya araç görüntüsü içinde logo yok

Şirket logolarını araç resmi olarak kullanmayın. Araç görsellerine şirket logolarının yerleştirilmesi de yasaktır.

Sadece kullanmaya yetkili olduğunuz resimleri yükleyin.

Üreticilerin veya rakiplerinizin telif hakkını elinde tuttuğu fotoğraflar, yalnızca telif hakkı sahibinin açık yazılı izniyle yüklenebilir.

Yer tutucu resim yok

Yalnızca "takip edilecek fotoğraf" veya benzerlerini içeren reklam görselleri mümkün değildir.

Rakiplerinizden metin kopyalamayın

Lütfen satış için objelerinizin teknik açıklamalarını kendiniz hazırlayın. Diğer satıcıların ilanlarından metinleri ve metin parçalarını kopyalamak yasaktır ve genellikle yalnızca istemediğiniz sorunları beraberinde getirir.

Reklamlarda anahtar kelime/arama terimi listesi yok

Yalnızca ilgili araçların ilgili teknik açıklamalarını sağlayın. Anahtar kelimelerin veya arama kelime listelerinin kullanılması mümkün değildir. Diğer araçların, ürünlerin, sarf malzemelerinin veya genel reklamların reklamını yapmak da mümkün değildir.

İlan başlığında şirket ismi ve kelime tekrarı yok

Kendi şirket adının zikredilmesi ve reklam başlığında kelime tekrarları yasaktır. Üreticiler bu düzenlemenin dışında tutulmuştur.

Doğru araç kategorisini seçin

Lütfen ilanlarınızı doğru kategorilere yerleştirmeye kendi çıkarlarınız açısından da özen gösterin.

1€'luk reklam yok

Lütfen ilanlara 1€'luk fiyatları dahil etmeyiniz. Satın alma fiyatı olarak 1€ gösteren reklamlar (FP veya VB olarak da) etkinleştirilmeyecektir. Fiyat girmek istemiyorsanız, lütfen giriş yaparken fiyat alanını boş bırakın. Ardından, reklamınız için "Fiyat bilgisi" notu otomatik olarak görüntülenir.

Promosyonel reklam başlıkları yok

Üretici ve modelin yanı sıra makine tanımı / araç tipi için de anlamlı bilgiler girin ve reklam ifadeleri kullanmayın. Bu, ilanlarınızın arama işlevi aracılığıyla potansiyel alıcılar tarafından bulunabilmesinin tek yoludur.

İletişim bilgilerinde ulaşılabilir telefon numaraları

İletişim bilgilerinizi verirken, ulaşılabilir bir telefon numarası eklediğinizden emin olun.

Çoklu reklam yok

Aynı öğeyi birden fazla kez göndermeyin.