Teleskopik yükleyici
Manitou MT 625

Sabit fiyat KDV hariç
€24.750
(€29.948 brüt)
Üretim yılı
2013
Durum
İkinci el
Konum
Balen Belçika
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
more Images
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625
Manitou MT 625

Temel veriler

Tanım:
Teleskopik yükleyici
Üretici:
Manitou
Model:
MT 625
Üretim yılı:
2013
Durum:
ikinci el
Çalışma saati:
4.133 h

Fiyat ve Konum

Sabit fiyat KDV hariç
€24.750
(€29.948 brüt)
Konum:
Balen, Antwerpen Belçika
Ara

Teknik detaylar

Güç:
55 kW (74,78 bg)
Kaldırma yüksekliği:
6.000 mm

Teklif detayları

İlan Kimliği:
A226-08-867
Son güncelleme tarihi:
24.08.2026

Açıklama

= Diğer seçenekler ve donanımlar =

Njdpfezv T Udex Aideda
- Yük çatalları

= Diğer bilgiler =

Boş ağırlık: 4.500 kg
Kaldırma kapasitesi: 2.500 kg
Daha fazla bilgi için Geert Geuens ile iletişime geçin.

Bu ilan otomatik olarak tercüme edildiğinden bazı çeviri hataları oluşmuş olabilir.

Tedarikçi

Kayıtlı seit: 2013

355 çevrimiçi ilan

Ara

İstek gönder

Arazius 
Almanya
Avusturya
İsviçre
Amerika Birleşik Devletleri
Birleşik Krallık
Fransa
Belçika
İspanya
Meksika
İtalya
Hollanda
Polonya
Rusya Federasyonu
Belarus (Beyaz Rusya Cumhuriyeti)
Ukrayna
Estonya
Türkiye
Yeni Zelanda
İrlanda
Çek Cumhuriyeti
Danimarka
Finlandiya
İsveç
Norveç
Lüksemburg
Yunanistan
Litvanya
Letonya
İzlanda
Portekiz
Brezilya
Venezuela
Arjantin
Macaristan
Slovakya
Romanya
Moldova
Slovenya
Sırbistan
Karadağ
Arnavutluk
Hırvatistan
Bulgaristan
Kuzey Makedonya
Bosna-Hersek
İsrail
Mısır
Fas
Hindistan
Endonezya
Güney Kore
Japonya
Tayland
Malezya
Vietnam
Çin, Halk Cumhuriyeti
Tayvan
İran
Bangladeş
Talebiniz gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Telefon & Faks

+32 14 88... ilanlar
Bu ilanlar da ilginizi çekebilir.
Küçük ilan
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H EASY
more images
Belçika Waregem
2.806 km
Teleskopik yükleyici
ManitouMT 625 H EASY
Ara
Küçük ilan
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625
more images
Belçika Balen
2.700 km
Teleskopik yükleyici
ManitouMT 625
Ara
Küçük ilan
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
more images
Hollanda Apeldoorn
2.688 km
Teleskopik yükleyici
ManitouMT 625 H Comfort 75K ST5 Nieuw
Ara
Küçük ilan
Telehandler Manitou MT 625 E 100V S2
Telehandler Manitou MT 625 E 100V S2
Telehandler Manitou MT 625 E 100V S2
Telehandler Manitou MT 625 E 100V S2
Telehandler Manitou MT 625 E 100V S2
Telehandler Manitou MT 625 E 100V S2
Telehandler Manitou MT 625 E 100V S2
Telehandler Manitou MT 625 E 100V S2
more images
Hohentengen
2.305 km
Telehandler
ManitouMT 625 E 100V S2
Ara
Küçük ilan
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
more images
Friedrichsdorf
2.434 km
Telehandler
ManitouMT625 T Comfort
Ara
Küçük ilan
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Teleskopik yükleyici Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
more images
Almanya Fürth
2.401 km
Teleskopik yükleyici
ManitouMT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Ara
Küçük ilan
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Telehandler Manitou MT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
more images
Almanya Fürth
2.401 km
Telehandler
ManitouMT 625 ST3B TURBO 4x4x4 ** 6m / 2.5t. **
Ara
Küçük ilan
Telehandler Manitou MT625 AirCon
Telehandler Manitou MT625 AirCon
Telehandler Manitou MT625 AirCon
Telehandler Manitou MT625 AirCon
Telehandler Manitou MT625 AirCon
Telehandler Manitou MT625 AirCon
Telehandler Manitou MT625 AirCon
Telehandler Manitou MT625 AirCon
Telehandler Manitou MT625 AirCon
more images
Friedrichsdorf
2.434 km
Telehandler
ManitouMT625 AirCon
Ara
Küçük ilan
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
Telehandler Manitou MT625 T Comfort
more images
Friedrichsdorf
2.434 km
Telehandler
ManitouMT625 T Comfort
Ara
Küçük ilan
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Diğerleri MANITOU MT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
more images
Legden
2.617 km
Diğerleri
MANITOUMT625H Comfort 75K ST5 S1 Teleskoplader 2,5t 6m
Ara